10 годин українського етнокіно за 2 дні обіцяє “Кіноетніка”

kinoetnikaСаме таку насичену програму пропонує фестиваль короткометражок “Кіноетніка”, присвячений 70-річчю від  дня народження Івана Миколайчука, котрий проходитиме в Чернівцях 15-16 червня.

Із 62 робіт, присланих на фестиваль, 16 кращих відібрано у конкурсну програму, яка триватиме 15 червня  понад 5 годин у кінотеатрі “Чернівці”.

Не менш цікавою буде і позаконкурсна програма, обіцяють організатори, яка складатиметься із робіт вже досвідчених українських режисерів, зокрема Олеся Саніна, Світлани Зінов’євої, Сергія Марченка. Позаконкурсну програму можна буде переглянути у кінотеатрі “3Д” в готелі “Турист”.

У програмі фестивалю – і творчий вечір та показ фільмів відомого молодого режисера, переможця фестивалю “Відкрита ніч” Дмитра Сухолиткого-Собчука.

Цей кінофестиваль особливий тим, що демонструватиме виключно українське короткометражне кіно про українців, традиції, культуру.

Співорганізатори: Благодійний фонд “Людина у культурі”, управління культури Чернівецької ОДА, Міністерство культури України, Чернівецький обласний кіновідеопрокат.


Posted in Про фестиваль by with Коментування вимкнено.

Comments

  • Василь says:

    Чудовий задум!
    Молодці.
    Бажаю Вам всього доброго і хай все вдасться…